Seminarium „Otwarte licencje i prawa autorskie w projektach interdyscyplinarnych” 8 grudnia 2017 r.

Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii we współpracy z Centrum Deliberacji w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na seminarium pt. „Otwarte licencje i prawa autorskie w projektach interdyscyplinarnych”, które odbędzie się 8 grudnia 2017 r., w godz. 10:00-15:00 w auli budynku Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych (CNBCh UW), ul. Żwirki i Wigury 101.

Podczas seminarium poruszone zostaną kwestie praktyczne związane z:
- udostępnieniem rezultatów projektów badawczo-rozwojowych na otwartych licencjach,
- regulacją praw autorskich w projektach interdyscyplinarnych, w których zdecydowano o przyjęciu otwartych licencji.

Swoją wiedzą w zakresie wolnych licencji oraz praw autorskich podzieli się z uczestnikami seminarium dr Krzysztof Siewicz - doktor nauk prawnych i radca prawny specjalizujący się w prawnych aspektach przetwarzania informacji.

Przedstawiciele zespołu projektu „W Dialogu” realizowanego przez konsorcjum, którego liderem jest Uniwersytet Warszawski – dr Tomasz Kulisiewicz oraz dr Anna Przybylska powiążą zagadnienia problemowe będące tematem seminarium z doświadczeniami projektowymi.

Chęć udziału w seminarium można zgłaszać do 6 grudnia wysyłając wiadomość na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz na stronie UOTT.

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Zgłoszenie udziału: seminarium – otwarte licencje”.